TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

Trener Wewnętrzny

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

 TRENER WEWNĘTRZNY

Nr ref. 08/2018​
Miejsce pracy: Kraków, Wielicka 114

Główne obowiązki:
- Badanie potrzeb szkoleniowych dla pracowników na wszystkich poziomach organizacji
- Prowadzenie szkoleń wspomagających doskonalenie procesów produkcyjnych
- Tworzenie planów szkoleniowych i pomiar efektywności szkoleń
- Współudział w innych projektach (np.: matryce kompetencji, oceny pracownicze, etc..)

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy w przemyśle (warunek konieczny)
- Umiejętność prowadzenia szkoleń dla pracowników produkcji
- Rozumienie i umiejętność pracy w oparciu o filozofię Lean Management
- Samodzielność w zakresie projektowania i prowadzenia szkoleń
- Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie

Oferujemy:
- Pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
- Wsparcie Działu HR w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
- Platformę szkoleniową
- Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu:
  • Ubezpieczenia na życie,
  • Opieki medycznej,
  • Kart sportowych,
  • Platformy szkoleń językowyc

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres e-mail ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.rdb##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko: Trener wewnętrzny

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TELE-FONIKA KABLE S.A. z siedzibą w Myślenicach przy ul. H.Cegielskiego 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.tfkable.com

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 19 maja Aplikuj
KOORDYNATOR DS. CUDZOZIEMCÓW
Miejsce pracy: Kraków Szczegóły Data dodania: 19 lipca Aplikuj