TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

KIEROWNIK DZIAŁU BUDŻETOWANIA

Aplikuj na to stanowisko Numer referencyjny: 12/2017

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Działu Finansów  poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 05/2017
Miejsce pracy: Myślenice

Obowiązki:

- Opracowywanie długo i krótkoterminowych planów kosztów spółki matki i spółek grupy
- Rozliczanie miesięcznego wykonania budżetów kosztowych
- Opracowywanie wskaźników efektywności w zakresie poszczególnych rodzajów
   kosztów i zużycia surowców
- Koordynacja komunikacji w Grupie w ramach obszarów budżetowanych
- Aktualizacje systemu rozliczania kosztów produkcji wyrobów
- Rozliczanie efektywności inwestycji, działalności dodatkowych
- Opracowywanie założeń projektów biznesowy
- Miesięczne raportowanie do organów zarządzający
- Dbałość o spójność baz danych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe  o kierunku  Ekonomia, Finanse, Rachunkowość
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w grupie kapitałowej
- Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (SAP mile widziany)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Biegła znajomość Excela, znajomość Accessa i SQL będzie dodatkowym atutem
- Wysokie umiejętności analityczne, formułowania wniosków, skrupulatność, dokładność, dociekliwość
- Dyspozycyjność
- Umiejętność zarządzania zespołem ludzkim

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny
- dofinansowanie wypoczynku
- pakiet medyczny,  grupowe ubezpieczenie

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres rekrutacja@tfkable.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Kraków - Bieżanów Szczegóły Data dodania: 20 października Aplikuj
SPECJALISTA BHP
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 20 października Aplikuj