TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków - Wielicka, Kraków - Bieżanów i Myślenice

Zadania:

- zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
- dokonywanie przeglądów technicznych,
- programowanie sterowników PLC,
- diagnostyka i usuwanie awarii układów automatyki i sterowania maszyn produkcyjnych,
- diagnostyka i usuwanie usterek aparatury kontrolno- pomiarowej,
- diagnostyka i naprawy układów elektronicznych,
- wykonywanie planowanych prac konserwacyjnych i remontowych.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie kierunkowe (automatyk, elektronik),
- wykształcenie wyższe będzie zdecydowanym atutem,
- min. 2 letnie doświadczenie w utrzymywaniu ruchu,
- praktyczna umiejętność programowania i diagnostyki sterowników PLC ( Siemens S7, S5, inne ),
- praktyczna umiejętność parametryzacji i diagnostyki napędów silników DC i AC,
- praktyczna umiejętność naprawy układów elektronicznych,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, pneumatyka),
- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

- Wsparcie w doskonaleniu zawodowym,
- zmianowy system pracy (praca na 3 zmiany w ruchu ciągłym),
- pakiet socjalny (świadczenia pieniężne, zapomogi, pożyczki…),
- dofinansowanie wypoczynku,
- pakiet medyczny, grupowe ubezpiecz

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na podany adres email ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea## W temacie wiadomości „AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU"

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko TAUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TELE-FONIKA KABLE S.A. z siedzibą w Myślenicach przy ul. H. Cegielskiego 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.tfkable.com

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 21 maja Aplikuj
TECHNOLOG WYDZIAŁOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 21 października Aplikuj