TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków ul. Wielicka 114

Obowiązki:

- zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
- dokonywanie przeglądów technicznych
- konserwacja i naprawa maszyn
- programowanie sterowników PLC

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie kierunkowe (automatyk, elektronik)
- wykształcenie wyższe mile widziane
- doświadczenie w utrzymywaniu ruchu
- umiejętność naprawy urządzeń elektronicznych
- znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
- podstawy obsługi sterowników PLC
- znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- Wsparcie w doskonaleniu zawodowym
- zmianowy system pracy (praca na 3 zmiany w ruchu ciągłym)
- pakiet socjalny (świadczenia pieniężne, zapomogi, pożyczki…)
- dofinansowanie wypoczynku
- pakiet medyczny,  grupowe ubezpieczenie

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H.Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU”
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 14 maja Aplikuj
KOORDYNATOR DS. CUDZOZIEMCÓW
Miejsce pracy: Kraków Szczegóły Data dodania: 14 lipca Aplikuj