TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA BHP

Aplikuj na to stanowisko Numer referencyjny: 10/2017

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Zakładu w Bydgoszczy  poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 10/2017
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

- Realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie
  służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Kodeksu Pracy.
- Analizowanie i monitorowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie
  oraz  przestrzegania przez pracowników przepisów w tym zakresie,
- Opracowywanie i opiniowanie wewnętrznych procedur, zarządzeń, regulaminów
   i instrukcji, których zakres wymaga kontroli i/lub wsparcia BHP ,
- Udział w pracach Komisji BHP, komisji wypadkowych oraz opracowywanie wniosków
  i zaleceń powypadkowych.
- Prowadzenie procesu analizy ryzyka na stanowiskach pracy oraz rejestrów i dokumentacji
  wypadków przy pracy i innych ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk produkcyjnych,
- Organizacja szkoleń z zakresu BHP dla pracowników.
- Prowadzenie spraw związanych z realizacją zadań w obszarze medycyny pracy.
- Współpraca i wspieranie kadry kierowniczej oraz przygotowywanie raportów i analiz w zakresie BHP ,
- Reprezentowanie zakładu wobec instytucji zewnętrznych w zakresie BHP w ramach określonych
  przepisów prawa i wewnętrznych procedur.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP.
- Wymagane doświadczenie zawodowe  na  podobnym stanowisku,
- Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów z obszaru BHP
  w tym przepisów międzynarodowych w tym obszarze oraz normy OHSAS 18001,
- Doświadczenie w zakresie wdrażania kultury bezpieczeństwa w organizacji
  z sektora przemysłowego będzie dodatkowym atutem.
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Zdolności przywódcze oraz budowania autorytetu.
- Bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na osiągnięcie celu.
- Umiejętność współpracy w zespole.
- Samodzielność, elastyczność i asertywność.

Oferujemy:

- Możliwość realizacji ambicji zawodowych w firmie o długoletniej tradycji.
- Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
- Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres ##gtzgjiprypiu5#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Kraków - Bieżanów Szczegóły Data dodania: 22 października Aplikuj
TECHNOLOG
Miejsce pracy: Kraków - Wielicka Szczegóły Data dodania: 22 października Aplikuj