TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

INŻYNIER MECHANIK

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 4 spółki handlowe odpowiadające za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 6 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 10/2018
Miejsce pracy: Zakład Kraków

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika i budowa maszyn,
- doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym
  lub utrzymania ruchu (min 2 lata),
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką/automatyką,
- zaangażowanie w realizację swoich obowiązków i nastawienie na realizację celów.

Obowiązki:

- Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn, urządzeń produkcyjnych
  oraz instalacji w zakresie mechaniki,
- współpraca z działem produkcji w obszarze optymalizacji wydajności maszyn,
- planowania i prowadzenia  przeglądów i remontów, wskazywanie kierunku
  rozwoju i optymalizacji,
- rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu i infrastruktury firmy,
- nadzór nad pracami  firm zewnętrznych w ramach prowadzonych remontów maszyn,
- analiza przyczyn awarii,
- monitorowanie efektywności pracy maszyn i urządzeń,
- współpraca z kierownikami projektów w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych,
- delegowanie i rozliczanie zadań
- działanie w obszarze CMMS.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
- wsparcie Działu w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
- platformę szkoleniową
- atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie,
   Opieki medycznej, Kart sportowych; Platformy szkoleń językowych

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres e-mail ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.rdb##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko: INŻYNIER MECHANIK

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TELE-FONIKA KABLE S.A. z siedzibą w Myślenicach przy ul. H. Cegielskiego 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.tfkable.com

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 16 maja Aplikuj
TECHNOLOG WYDZIAŁOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 16 października Aplikuj