TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. PODATKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 4 spółki handlowe odpowiadające za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 6 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Działu Księgowości poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 06/2018
Miejsce pracy: MYŚLENICE (ok. 30 km od Krakowa)

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o kierunku finanse, rachunkowość, ekonomia, prawo lub powiązane
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
- znajomość przepisów z zakresu podatku od towarów i usług będzie dodatkowym atutem
- znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności analityczne, łatwość w rozwiązywaniu problemów, dbałość o szczegóły

Obowiązki:

- Przygotowywanie deklaracji VAT, Intrastatu, Informacji Podsumowujących (European Community Sales List)
  oraz specyficznych raportów wymaganych przez przepisy podatkowe określonych krajów europejskich.
- Współpraca z zagranicznymi doradcami podatkowymi, weryfikacja poprawności złożonych deklaracji VAT,
  Intrastatów, Informacji Podsumowujących (ECSL) oraz innych raportów wymaganych przez przepisy VAT.
- Kontrolowanie terminowości płatności VAT do zagranicznych Urzędów Podatkowych  - współpraca z Działem Płatności.
- Rozliczanie kont zawiązanych z podatkiem VAT w systemie SAP.
- Kontakt z zagranicznymi Urzędami Podatkowymi - dostarczanie odpowiednich informacji wymaganych przez
  Organy Podatkowe, oficjalna korespondencja z zagranicznymi Urzędami Podatkowymi.
- Współpraca z działami Wsparcia Sprzedaży i wsparcie w kwestiach związanych z podatkiem VAT.
- Bieżące śledzenie zmian w przepisach podatkowych w różnych krajach europejskich.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny, dofinansowanie wypoczynku
- pakiet medyczny,  grupowe ubezpieczenie

Oferty zawierające CV oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres rekrutacja@tfkable.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA ds. PODATKÓW MIĘDZYNARODOWYCH”.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 19 maja Aplikuj
SPECJALISTA DS. ROZWOJU PERSONALNEGO
Miejsce pracy: Kraków Szczegóły Data dodania: 19 maja Aplikuj