TELE-FONIKA Kable S.A.
 - Baner

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

Aplikuj na to stanowisko Numer referencyjny: 09/2017

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 4 spółki handlowe odpowiadające za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 6 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszego zakładu w Myślenicach poszukujemy kandydatów na  stanowisko:

Nr ref.: 09/2017

Miejsce pracy: MYŚLENICE

Główne obowiązki:

- przeprowadzanie audytów wewnętrznych w obszarze finansowym na terenie Spółek Grupy
  w kraju i zagranicą
- weryfikacja sporządzonych sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrzną
  polityką rachunkowości i procedurami
- wdrażanie nowych kontroli oraz harmonizacja istniejących;
- sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac audytowych i formułowanie rekomendacji
- nadzór nad wprowadzaniem rekomendacji poaudytowych
- monitorowanie i wsparcie wdrażania rekomendacji
- przygotowywanie rocznego planu audytów
- przygotowywanie programów zadań audytu wewnętrznego we wszystkich obszarach
  działalności Spółki
- prowadzenie zadań audytu wewnętrznego, w tym dokonywanie oceny efektywności audytowanych obszarów,
  oceny ich zgodności z przepisami prawa, wewnętrznymi regulacjami i standardami.
- ocena efektywności systemu kontroli wewnętrznej
- raportowanie wyników kontroli

Wymagania:

- wykształcenia wyższego o specjalności finanse lub rachunkowość
- certyfikat potwierdzający kwalifikacje np. CIA, CISA itp.
- doświadczenie w pracy w audycie wewnętrznym
- znajomość narzędzi i procedur audytowych
- ugruntowana wiedza z zakresu finansów, rachunkowości, zarządzania ryzykiem
  oraz kontroli wewnętrznej
- bardzo dobra znajomości języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- mile widziana znajomość systemu SAP
- gotowość do wyjazdów służbowych
- umiejętność analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia
  do rozwiązywania problemów
- umiejętność zwięzłego i klarownego formułowania myśli oraz prezentowania wniosków
- komunikatywność
- dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
- wsparcie we wdrożeniu realizowanych obowiązków
- możliwość rozwoju zawodowego
- forma zatrudnienia do ustalenia
- pakiet socjalny

Oferty zawierające CV ze szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLINGU
Miejsce pracy: Myślenice Szczegóły Data dodania: 20 lipca Aplikuj
SPECJALISTA ds. PŁAC I ZUS