TELE-FONIKA Kable S.A.
 - Baner

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLINGU

Aplikuj na to stanowisko Numer referencyjny: 07/2017

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 4 spółki handlowe odpowiadające za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 6 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Działu Kontrolingu poszukujemy ambitnych i zaangażowanych kandydatów. Oferowane stanowisko:

Nr ref.: 07/2017
Miejsce pracy: MYŚLENICE

Wymagania:

- wykształcenie wyższe: preferowane kierunki – matematyka, informatyka
  ew. finanse lub ekonomia
- bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel i MS Access)
- wysokie umiejętności analityczne i umiejętność formułowania wniosków
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
- skrupulatność, dokładność, dociekliwość
- dyspozycyjność
- znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

-uczestnictwo w procesie budżetowania i raportowania wyników Grupy Tele-Fonika,
-analiza stanów magazynowych,
- tworzenie rezerw okresowych,
- raportowanie dzienne i miesięczne informacji zarządczej,
- dbałość o spójność danych w ramach poszczególnych baz  i utrzymywanie baz danych,
- rozwój narzędzi i procesów usprawniających analizę danych,
- raportowanie dla Dyrektora Działu i Zarządu Spółki,

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
-  pełne wsparcie działu podczas wdrożenia
- ciekawą prace w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego

Oferty zawierające CV oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

SPECJALISTA ds. PŁAC I ZUS
Miejsce pracy: Myślenice Szczegóły Data dodania: 15 lipca Aplikuj
AUDYTOR WEWNĘTRZNY