TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

TECHNOLOG

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko

TECHNOLOG
Miejsce pracy: Kraków - Wielicka

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym preferowane elektryczne lub chemiczne,
- umiejętność wnikliwej analizy oraz tworzenia zestawień,
- znajomość obsługi komputera (MS Excel na poziomie dobrym),
- znajomość programów: AutoCAD, programy do modelowania 3D typu Blender 3D, Solidworks 3D,
- znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji i czytania dokumentacji technicznej,
- umiejętność podejmowania decyzji,
- umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

- Przygotowywanie, nadzór i zarządzanie dokumentacją produkcyjno-technologiczną w programach: SAP, MS WORD, MS EXCEL, BLENDER 3D,
- opracowanie założeń konstrukcyjno-technologicznych w przypadku nowych wyrobów,
- nadzorowanie wykonywania próbek do atestacji , badań kwalifikacyjnych i kontrolnych,
- współpraca z laboratorium technologicznym  w zakresie doboru materiałów do produkcji,
- uczestnictwo w procesie produkcyjnym w ramach prób technologicznych,
- szkolenie pracowników w przypadku wprowadzenia nowych: asortymentów przewodów, materiałów do produkcji, maszyn i technologii,
- przygotowywanie zapytań ofertowych w systemie CRM,
- uczestnictwo w procesie produkcyjnym w ramach usprawnień procesu technologicznego,
- doradztwo technologiczne dla Klientów indywidualnych krajowych, eksportowych oraz działów sprzedaży,
- doskonalenie procesu produkcyjnego przy użyciu narzędzi Lean Management.

Oferujemy:

- wsparcie w doskonaleniu zawodowym,
- pakiet socjalny (świadczenia pieniężne, zapomogi, pożyczki…),
- dofinansowanie wypoczynku,
- pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H.Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko TECHNOLOG"

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 14 maja Aplikuj
TECHNOLOG WYDZIAŁOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 14 października Aplikuj