TELE-FONIKA Kable S.A.
Unia EuropejskaUnia Europejska
Aktualne oferty pracy

GŁÓWNY SPECJALISTA DS PODATKU VAT

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 7 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Zespołu Rozliczania Sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:
GŁÓWNY SPECJALISTA ds. PODATKU VAT
Nr ref. 11/2022
Miejsce pracy: Centrala Spółki – MYŚLENICE ok. 30 km od Krakowa

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad wypełnianiem obowiązków podatkowych w zakresie podatku VAT,
  akcyzy i WHT
- Ustalenie procesów księgowania transakcji sprzedażowych i zakupowych pod kątem
  podatku VAT (klasyfikacja transakcji WDT, WNT, IU, transakcji trójstronnych, itp.)
- Ustalanie zmian systemowych w zakresie JPK, faktur sprzedażowych oraz
  raportów księgowych z konsultantami SAP
- Merytoryczne wsparcie pracowników księgowości oraz innych działów w kwestiach
  podatkowych i księgowych, w szczególności w zakresie poprawności wystawianych faktur
  i klasyfikacji transakcji pod kątem podatku VAT
- Kontakt z urzędem skarbowym (w tym przygotowanie odpowiedzi na wezwania urzędu
  skarbowego) oraz współpraca z doradcami podatkowymi
- Analiza i opiniowanie umów oraz nowych projektów pod względem zgodności z przepisami
  podatkowymi i konsekwencji w zakresie podatku VAT

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości/finansów/podatków
- Bardzo dobra znajomość i rozumienie przepisów w zakresie podatku VAT
  i umiejętność ich stosowania w praktyce
- Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z rozliczeniami podatku VAT
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, znajomość SAP
  będzie dodatkowym atutem
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Terminowość, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

Zaakceptowanym kandydatom oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju
- Wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
- Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie,
- Opieki medycznej, Kart sportowych

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do wysłania aplikacji.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, będziemy kontaktować z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce www.tfkable.com/kariera.html”

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.tfkable.com

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 20 maja Aplikuj
TECHNOLOG
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice Szczegóły Data dodania: 20 sierpnia Aplikuj