TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. SPRAWOZDAWCZOŚCI

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy do Zespołu Sprawozdawczości Finansowej  ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Myślenice ok. 30 km od Krakowa

Wymagania:

- znajomość zasad rachunkowości (ustawa o rachunkowości oraz KSR)
- znajomość zasad konsolidacji sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki finanse, ekonomia, podatki
- znajomość języka angielskiego (w tym finansowy) na poziomie zaawansowanym
  – warunek konieczny
- bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel na poziomie zaawansowanym)
- dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz kreatywnego myślenia
- rzetelność, odpowiedzialność i terminowość

Zadania:

- Przygotowywanie okresowych pakietów konsolidacyjnych jednostek wchodzących
 w skład stowarzyszonej, angielskiej grupy kapitałowej.
- Kontrola oraz sprawdzanie poprawności otrzymywanych danych od jednostek
  zależnych oraz stowarzyszonych.
- Przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych
- Przygotowywanie analiz na potrzeby Zarządu.
- Opracowywanie danych do raportów finansowych.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
- możliwość rozwoju zawodowego
- wsparcie Działu we wdrożeniu i doskonaleniu zawodowym
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
- platformę szkoleniową
- atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie,
  opieki medycznej, kart sportowych; platformy szkoleń językowych

Oferty zawierające CV wraz z szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko:  Specjalista ds. sprawozdawczości”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Wyślij” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TELE-FONIKA KABLE S.A. z siedzibą w Myślenicach przy ul. H. Cegielskiego 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.tfkable.com

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 16 maja Aplikuj
Praca wakacyjna dla studentów i uczniów
Miejsce pracy: Kraków Szczegóły Data dodania: 16 maja Aplikuj