TELE-FONIKA Kable S.A.
Unia EuropejskaUnia Europejska
Aktualne oferty pracy

WÓZKOWY W DZIALE PRODUKCJI

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 7 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy do zakładu produkcyjnego pracownika na stanowisko:

WÓZKOWY W DZIALE PRODUKCJI
 Miejsce pracy: Zakład Bydgoszcz

Zadania:
-  dostarczanie surowców i półwyrobów do maszyn produkcyjnych
-  realizowanie dostaw produktów między wydziałami firmy
-  dostarczanie niezbędnych surowców produkcyjnych operatorom maszyn kablowych

Wymagania:
-  uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego (z egzaminem UDT,TDT)
-  umiejętność obsługi wózka jezdniowego w zakresie 2,5 - 8,0 ton
-  gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym 4-brygadowym

Oferujemy:
-  zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę
-  przeszkolenie od podstaw pod opieką doświadczonego pracownika
-  wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku
-  premiowy system wynagradzania
-  podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez system szkoleń
-  atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie,
    opieki medycznej, kart sportowych; bogaty pakiet socjalny (karnety na żużel,
    paczki mikołajkowe, świadczenie urlopowe, ośrodek w Zakopanem, zapomogi)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html”

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 26 maja Aplikuj
SPECJALISTA DS. REKLAMACJI
Miejsce pracy: Kraków Szczegóły Data dodania: 26 kwietnia Aplikuj