TELE-FONIKA Kable S.A.
Unia EuropejskaUnia Europejska
Aktualne oferty pracy

MANAGER ds. GENERALNEGO WYKONAWSTWA

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 7 zakładów produkcyjnych.

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Manager ds. Generalnego Wykonawstwa

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferta skierowana jest do osób które pracowały na podobnym stanowisku,  np. dyrektor/kierownik ds. realizacji projektów typu EPCI/pod klucz, kierownik budowy, sprzedaży i rozwoju lub pokrewnych z doświadczeniem w branży elektrycznej, np. firmy instalacyjne czy specjalizujące się w budownictwie elektroenergetycznym.

Zadania:
- Pozyskiwanie nowych okazji biznesowych poprzez rozległe kontakty z inwestorami,
  wykonawcami, projektantami oraz śledzenie bieżących prognoz opracowanych przez
  dział handlu TFK.
- Utrzymywanie kontaktów z bieżącymi podwykonawcami prac/ poddostawcami osprzętu
  oraz pozyskiwanie nowych. Zarządzanie/ kontrola nad nimi w trakcie realizacji projektu.
- Zarzadzanie procesem składania dokumentacji przetargowej poprzez portal klienta.
  Nadzór i kontrola nad dokumentacją otrzymywaną od uczestników przetargu / projektu
  (wewnętrznych i zewnętrznych), pilnowanie jej kompletności oraz zgodności z  procedurami.
- Organizacja i nadzór nad procesem przetargowym, realizacja projektów w formule generalnego
  wykonawstwa w ramach zespołu.
- Prowadzenie i aktywny udział w nowych oraz już prowadzonych przez TFK projektach
- Zarządzanie podległym personelem, efektywne organizowanie pracy oraz zapewnienie zasobów
  i praca nad rozwojem struktury działu generalnego wykonawstwa.
- Współpraca z działem ryzyka i prawnym, raportowanie do zarządu w zakresie informacji nt.,
  wymagań, warunków kontraktu oraz zakresu TFK pod dany przetarg.
- Inne prace wynikające z bieżących potrzeb związanych z realizacją zadań.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym (elektryka, elektrotechnika,
   elektronika, budownictwo).
- Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, minimum B2 (do weryfikacji
   podczas rozmowy wstępnej).
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, dodatkowy atut CAD, lub podobny,
- Gotowość do wyjazdów służbowych, spotkań biznesowych.
- Prawo jazdy B,
- Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi,
  elektrycznymi oraz znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
- Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Pracę u lidera na rynku z najlepszymi specjalistami z branży energetycznej, na pierwszej
  linii w przetargach publicznych oraz prywatnych.
- Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
- Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej,
  Kart sportowych; Platformy szkoleń językowych

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html”

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 3 kwietnia Aplikuj
SPECJALISTA DS. KONTROLINGU
Miejsce pracy: Myślenice Szczegóły Data dodania: 3 listopada Aplikuj