TELE-FONIKA Kable S.A.
Unia EuropejskaUnia Europejska
Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. RYZYKA KREDYTOWEGO

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 7 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Zespołu Ryzyka Kredytowego  poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECKALISTA ds RYZYKA KREDYTOWEGO

Miejsce pracy:
Myślenice

Zadania:
- Analiza finansowa kontrahentów
- Sporządzanie bieżących raportów i analiz finansowych
- Wsparcie w analizie i planowaniu wykorzystania produktów finansowych
  z których korzysta Spółka.
- Wsparcie w zakresie obowiązków informacyjnych wobec kluczowych kontrahentów
  i instytucji finansowych
- Nadzór i ewidencja dokumentacji
- Współpraca z kancelariami prawnymi i innymi komórkami wewnętrznymi
- Wsparcie w analizie kontraktów

Wymagania:
- Studia Wyższe, preferowane Ekonomiczne
- Płynną znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
- Zainteresowania w obszarze analizy finansowej
- Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu finansów oraz prawa gospodarczego
- Praktyczną umiejętność obsługi Pakietu MS Office (w tym zaawansowana znajomość MS Excel)
- Zdolności interpersonalne ukierunkowane na pracę w grupie
- Systematyczność, odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju
- Wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…)
- Platformę szkoleniową
- Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie,
  Opieki medycznej, Kart sportowych; Platformy szkoleń językowych

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 29 maja Aplikuj
TECHNOLOG
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice Szczegóły Data dodania: 29 sierpnia Aplikuj