TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 4 spółki handlowe odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 6 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszych zakładów produkcyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Prowadzimy rekrutacje do Zakładów:
- Kraków ul. Wielicka 114
- Kraków - Bieżanów os. Złocień
- Myślenice ul. H. Cegielskiego 1
Wysyłając CV proszę podać zainteresowaną lokalizację.

Stanowisko do przyuczenia bez wymaganego doświadczenia.

Zadania:
- praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- odpowiedzialność i sumienność
- mile widziane doświadczenie w pracach technicznych

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
- zmianowy system pracy (praca na 3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)
- pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi…)
- wynagrodzenie bazowe to 2800 zł brutto, wraz ze zdobywanym doświadczeniem stawka wzrasta.
   Średnie wynagrodzenie na tym stanowisku to 4500 zł brutto.
- premiowy system wynagradzania

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.rdb##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H.Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI”
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 16 maja Aplikuj
TECHNOLOG WYDZIAŁOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 16 października Aplikuj