TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA DS. ROZWOJU PERSONALNEGO

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref. 5/2018
Miejsce pracy: Kraków

Główne obowiązki:

- Wsparcie kadry zarządzającej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
- Prowadzenie analizy potrzeb szkoleniowych pracowników, współpraca
  z zewnętrznymi firmami doradczo-szkoleniowymi
- Opracowanie i wdrożenie systemu szkoleń dla pracowników, rozwój kompetencji
  i budowa efektywnych zespołów
- Wdrażanie wielozadaniowości i ścieżek rozwoju pracowników
- Kształtowanie systemów motywacyjnych
- Zapewnienie skutecznej komunikacji, zbieranie informacji zwrotnych od pracowników

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ZZL, ekonomia, psychologia)
- Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze miękkiego HR;
  doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych oraz motywacyjnych
- Poczucie odpowiedzialności i inicjatywa w identyfikowaniu i wdrażaniu usprawnień
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
- Umiejętność współpracy i budowania efektywnych zespołów
- Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office
- Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowym
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny
- dofinansowanie wypoczynku
- możliwość pakietu medycznego, grupowego ubezpieczenia

Oferty zawierające CV ze szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H.Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. ROZWOJU PERSONALNEGO”
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 27 maja Aplikuj
SPECJALISTA ds. RYZYKA KREDYTOWEGO
Miejsce pracy: Myślenice Szczegóły Data dodania: 27 maja Aplikuj