TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI

Aplikuj na to stanowisko Numer referencyjny: 10/2017

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do naszego zakładu w Krakowie Bieżanowie poszukujemy kandydatów na  stanowisko:

Nr ref.: 10/2017
Miejsce pracy: KRAKÓW-Bieżanów

Główne obowiązki:

- pomiary parametrów elektrycznych kabli
- pomiary parametrów mechanicznych i geometrycznych kabli
- weryfikacja parametrów wyrobów pod kątem spełnienia wymagań zawartych w dokumentacji
- obsługa pakietu MS Office oraz SAP
- kontrola między operacyjna wyrobów na liniach produkcyjnych na zgodność
  z dokumentacją wykonawczą
- kontrola wizualna wykonania i pakowania wyrobów

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym
- biegła znajomość MS Office
- doświadczenie na stanowisku Elektryk, Monter , Elektromonter
- mile widziane uprawnienia SEP
- dokładność i systematyczność
- osobiste zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań
- motywacja do pracy i chęć rozwoju osobistego
- łatwość i chęć szybkiego uczenia
- mile widziana umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na pełny etat
- możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
- szkolenia z zakresu technik produkcji oraz kontroli jakości
- pracę w gronie specjalistów
- praca w systemie zmianowym – 4 brygadowy

Oferty zawierające CV ze szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

SPECJALISTA BHP
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 19 października Aplikuj
TECHNOLOG
Miejsce pracy: Kraków - Wielicka Szczegóły Data dodania: 19 października Aplikuj