TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY

Aplikuj na to stanowisko Numer referencyjny: 11/2017

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na oferowane stanowisko:

Nr ref.: 11/2017
Miejsce pracy: Myślenice

Opis stanowiska:
- realizacja postanowień umowy z kluczowymi Klientami z branży
  dystrybucyjnej i energetycznej
- tworzenie i rejestrowanie ofert w CRM
- tworzenie plików marżowych w programie Excel
- pozyskiwanie zamówień
- nadzór nad bezpośrednią współpracą z Klientem w tym realizacją zamówień
- wdrażanie i promowanie nowych produktów na rynek
- udział w spotkaniach i konferencjach sprzedaży

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- znajomość zagadnień handlu
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- predyspozycje handlowe (komunikatywność, nastawienie na klienta)
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami
- zdolności negocjacyjne i analityczne
- bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu Office (w szczególności MS Excel)
- umiejętność pracy pod presją czasu
- gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:
- rozwój umiejętności personalnych w zakresie sprzedaży i kontaktu z klientem
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
- wdrożenie do realizowanych obowiązków przez pomocny i przyjazny zespół

- pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie

Oferty zawierające CV ze szczegółowym zakresem obowiązków oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres rekrutacja@tfkable.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Kraków - Bieżanów Szczegóły Data dodania: 20 października Aplikuj
SPECJALISTA BHP
Miejsce pracy: Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 20 października Aplikuj