TELE-FONIKA Kable S.A.
Aktualne oferty pracy

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

TELE-FONIKA Kable S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej oraz należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów. W skład Grupy TELE-FONIKA Kable wchodzą obecnie 6 spółek handlowych odpowiadających za dystrybucję naszych wyrobów na całym świecie oraz 8 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie do Działu Księgowości w zespole rozliczania kosztów i magazynów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: 02/2021
Miejsce pracy: Myślenice

Do podstawowych obowiązków kandydata należeć będzie:
- Księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu w szczególności
  dotyczących materiałów oraz usług transportowych
- Uzgadnianie rozrachunków z dostawcami
- Bieżąca kontrola zapisów księgowych
- Sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych
- Inne zadania powierzone przez przełożonego

Wymagania:
- Wykształcenie o profilu finansowo-księgowym
- Znajomość zagadnień z rachunkowości
- Doświadczenie w obszarze księgowości
- Dokładność, systematyczność i dyscyplina w powierzonej pracy
- Znajomość języka angielskiego  w stopniu umożliwiającym
  swobodną komunikację – mile widziana
- Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office
- Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o zasięgu międzynarodowy
- pełne wsparcie Działu we wdrożeniu
- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet socjalny
- dofinansowanie wypoczynku
- pakiet medyczny,  grupowe ubezpieczenie

Oferty zawierające CV oraz numer referencyjny w temacie wiadomości prosimy przesyłać na podany adres ##gtzgjipryp#at#iuzpqat.ea##

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)".

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie www.tfkable.com

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce https://www.tfkable.com/kariera.html”

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice, Bydgoszcz Szczegóły Data dodania: 31 lutego Aplikuj
PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Kraków, Myślenice Szczegóły Data dodania: 31 kwietnia Aplikuj